جاپلاکی طلق دار

جاپلاکی طلق دار

جاپلاکی طلق دار

بهترین قاب های پلاکی

هر وسیله نقلیه که دارید باید پلاک داشته باشد. داشتن پلاک برای خودرو ها در اکثر کشور ها الزامی می باشد و ما در شرکت قاب پلاک ایران انواع قاب پلاک ها برای  محافظت از پلاک ها تولید میکنیم. خرید قاب پلاک باید کار ساده ای باشد. با این حال، از آنجایی که قانون از کشوری به کشور دیگر متفاوت است، باید در خرید آن دقت کنید. اگر قصد خرید قاب پلاک را دارید، خواندن یک راهنمای جامع در مورد این موضوع می تواند مفید باشد.

  جهت خرید و اطلاع از  قیمت قاب جا پلاکی طلق دار از شرکت قاب پلاک ایران با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

 

 ۰۲۱۸۸۵۳۱۴۱۹ -۰۹۱۲۲۱۸۴۶۹۱ s/جاپلاکی طلق دار

نحوه قرار دادن پلاک خودرو

پلاک خودرو ، پلاکی است که در هنگام خرید یا انتقال وسیله نقلیه طبق مقررات یک سازمان دولتی ذیصلاح در جلو یا پشت وسیله نقلیه نصب می شود.

ممکن است در چند مورد به نصب پلاک جدید فکر کنید. شاید بخواهید خودتان پلاک فعلی تان را عوض کنید یا شاید پلاک شما دزدیده شده باشد و مجبور شوید پلاک دیگری خریداری کنید. دلیلش هرچه که باشد، اگر به دنبال تعویض پلاک خود هستید، این راهنمای نحوه قرار دادن پلاک خودرو، جایگزینی سریع و موثر را در اختیار شما قرار می دهد.

 

انتخاب قاب پلاک مناسب

رانندگان قبل از الصاق سبک خاص پلاک خودروها، باید قوانین پلاک خودرو، از جمله مواد، اندازه ها، یا چیدمان حروف و اعداد داخل خودرو را بدانند تا هنگام رفت و آمد در خیابان ها جریمه نشوند.

 

سبک نصب پلاک

ابتدا به سبک نصب پلاک خودرو  آینده خود توجه کنید یا تصمیم بگیرید. سوراخ های نصب معمولاً از 2 تا 4 بر اساس نواحی هستند و بسته به نوع خودرو و مدل آن متفاوت است. بنابراین همیشه ابتدا خودروی خود را بررسی کنید و جای پلاک را با تعداد سوراخ مناسب برای نصب پلاک انتخاب کنید.

 

مواد و جنس جا پلاکی طلق دار

قبل از اینکه به نحوه پلاک گذاری خودرو بپردازیم، در اینجا انواع رایج پلاک های ساخته شده از مواد زیر در بازار خودرو امروزه وجود دارد.

در رانندگی روزانه، عقب خودرو اغلب از شرایط نا مناسب و خشن مانند شن، خاک، سنگ یا حتی خطرات بی‌اخطار تصادف از پشت خودرو رنج می‌برد. اگر زمان و وقت کافی برای گذاشتن پلاک خودرو خود دارید، مواد خوب و بادوام با کاربران را برای تجربه رانندگی بدون نگرانی در طولانی مدت در نظر بگیرید.

اولین مورد قاب های فولادی ضد زنگ است. این نوع قاب شماره پلاک بیشتر از پلاستیک یا کروم دوام می‌آورد و بدون زنگ ‌زدگی یا خوردگی، تکمیل کننده تزئینات وسیله نقلیه شما می باشد.

شما می توانید قاب پلاک پلاستیکی و کروم را انتخاب کنید. مراقب باشید یکی را تهیه کنید، زیرا ممکن است ده ها محصول فاقد شرایط لازم در بازار وجود داشته باشد. این گزینه ها ممکن است در ابتدا به دلیل قیمت و دسترسی آسانشان وسوسه انگیز به نظر برسند، اما ممکن است در درازمدت در معرض آفتاب، آب و هوا و حتی ملایم ترین کارواش ها به سرعت دچار خوردگی یا خرابی شوند.

 s/جاپلاکی طلق دار

نحوه قرار دادن پلاک خودرو

به آموزش زیر در مورد نحوه قرار دادن پلاک خودرو به صورت دقیق و ایمن در خانه مراجعه کنید تا به صاحبان خودرو در صرفه جویی در زمان و هزینه های نصب کمک کند.

 

گذاشتن پلاک عقب روی ماشین

مانند تمام پلاک های معمولی، می توانید پلاک عقب را به چندین روش موثر روی خودرو نصب کنید. در زیر آموزش های آسانی وجود دارد که می توانید هنگام برخورد با این پروژه به آنها مراجعه کنید. برای اطمینان از روان‌ترین و سریع‌ترین فرآیند، به یکباره روی هر جزئیات تمرکز کنید. اگر فقط یک مرحله را از دست دادید و نتوانستید هیچ مرحله ای را به درستی اجرا کنید، ظاهر نهایی پلاک شما ممکن است خوب نباشد. پس در نصب قاب پلاک بیشترین دقت را داشته باشید.

 

در اینجا موارد رایجی وجود دارد که باید قبل از نصب کرد قاب پلاک های خود تهیه کنید:

شماره پلاک

حوله میکروفایبر

قاب پلاک استیل یا فیبر کربن یا جا پلاکی طلق دار

بافر ضد لرزش

پیچ گوشتی

سخت افزار نصب فولاد ضد زنگ

پس از تهیه ابزار و ابزار مورد نیاز، اجازه دهید با دو روش خاص برای تسلط بر نحوه پلاک گذاری خودرو شروع کنیم.

 

نکاتی برای انتخاب قاب پلاک

پلاک های امروزی بسیار نازک تر از همتایان خود در گذشته هستند. به همین دلیل، صفحات به ویژه آنهایی که در جلوی سپر قرار دارند  به راحتی خم می شوند. در برخی از کشور ها، شما از نظر مالی مسئول خرید هر پلاک جایگزینی برای پلاک های آسیب دیده هستید ، بنابراین این می تواند یک نگرانی بزرگ باشد. موارد زیر می تواند به شما در انتخاب بهترین قاب برای خودروی خود کمک کند.

قاب های پلاک خودرو در دو گزینه اصلی مواد، فلز یا پلاستیک عرضه می شوند. قاب های پلاستیکی مقرون به صرفه و به راحتی در دسترس هستند. اشکال اصلی آنها از نظر دوام و ماندگاری است، زیرا پلاستیک نسبتاً به راحتی می شکند. اگر پلاستیک را انتخاب می کنید، یک قاب ضخیم و محکم را انتخاب کنید. از رنگ آمیزی شده یا کروم شده خودداری کنید، زیرا به سرعت ازبین  می شود و قاب را بد جلوه می دهد. فریم‌های فلزی، که معمولاً از فیبر کربن یا فولاد ساخته می‌شوند، بسیار بادوام‌تر هستند - اگر زمان زیادی را در هنگام رانندگی روی جادهه ا می‌گذرانید، ضروری است. هر طرحی معمولاً روی فلز حک می‌شود، بنابراین ازبین شدن مشکلی نخواهد داشت.

 

انتخاب بهترین قاب پلاک برای خودرو ها

قاب های ارزان ، قاب پلاک پلاک پلاستیکی چاپ شده با نام نمایندگی های خودرو ممکن است به عنوان یک ابزار بازاریابی مفید باشد، اما قاب های پلاک خودرو که به خوبی انتخاب شده و با کیفیت بالا هستند می توانند اهداف کاربردی تری نیز داشته باشند. قاب پلاک مناسب می تواند از پلاک خودروی شما در برابر آسیب محافظت کند، از آسیب به رنگ ناشی از خود پلاک جلوگیری کند، و یک ویژگی منحصر به وسیله نقلیه شما باشد.

قاب های پلاک با دوام ترکیبی از کاربردها، قاب‌های پلاک سفارشی را برای وسایل نقلیه آفرود بسیار مناسب می‌سازد، که باید با پلاک‌ها حتی زمانی که در باتلاق‌های فرو می‌ روند ، نصب شوند. با این حال ، هر قاب پلاکی برای استفاده در تمام زمین های ناهموار مناسب نیست. اگر به دنبال یک قاب پلاک سفارشی برای خودروهای آفرود هستید ، دستورالعمل های زیر را در نظر داشته باشید:

            برای اطلاعات بیشتر از چاپ قاب پلاک وکاور پلاک خودرو و قاب پلاک موتور طلق دار بر روی آن کلیک کنید.

مواد با دوام فیزیکی را انتخاب کنید

قاب های پلاک پلاستیکی بسیار ارزان هستند ، اما شکننده هستند و در اثر ضربه های سنگین خرد می شوند. اکثر قاب های پلاستیکی نیز به دلیل قرار گرفتن مداوم در معرض نور خورشید ، به مرور زمان شکننده تر می شوند. ناگفته نماند که آنها به سختی برای وسایل نقلیه خارج از جاده ، به ویژه وسایل نقلیه ای که از زمین های صخره ای یا پر درخت عبور می کنند به عبارتی از مسیر های خاکی عبور  می کنند ، به هیچ عنوان مناسب نیستند.

برای دوام ماندگار در شرایط چالش برانگیز، باید یک قاب پلاک فلزی یا فیبر کربنی را انتخاب کنید. این قاب‌ها در حالی که قیمت آن‌ ها بسیار گران ‌تر است ، بسیار بادوام هستند و می ‌توانند از پلاک خودروی شما در برابر ضربه ‌ها و برخورد های سنگین محافظت کنند ، بدون اینکه آسیبی ببینند و ظاهری نامناسب داشته باشند.

 

به دنبال مقاومت در برابر زنگ باشید

قاب‌ های پلاک‌ های فلزی و فیبر کربنی نیز در برابر اثرات ضعیف قرار گرفتن در معرض نور خورشید مصون هستند. با این حال ، قاب های فلزی ساخته شده از فولاد کروم ، پوشش داده شده ، یا رنگ آمیزی شده در برابر زنگ زدگی و خوردگی آسیب پذیر هستند ، که می تواند به شدت به قاب آسیب برساند و حفاظتی که ارائه می دهد را تضعیف کند. یک قاب به وضوح زنگ زده نیز می تواند باعث ناراحتی و زشت شدن خودرو شود.

زنگ زدگی و خوردگی فلز در اثر قرار گرفتن در معرض رطوبت ایجاد می شود، بنابراین قابی که به راحتی زنگ می زند به سختی برای وسایل نقلیه خارج از جاده ای که مرتباً از زمین های مرطوب و گل آلود عبور می کنند مناسب است. فریم های فیبر کربنی هنوز ایده آل هستند، اما باید قاب های فولادی یا آلومینیومی را نیز در نظر بگیرید. این قاب ها دوام فیزیکی فلز را با ایمنی کامل در برابر خوردگی ترکیب می کند و یک سرمایه گذاری بلند مدت عالی برای هر وسیله نقلیه آفرود است.

 

اسپیسرهای کافی را بررسی کنید

هنگامی که وسیله نقلیه شما در حال عبور از زمین های ناهموار است ، پلاک ها تمایل به لرزش در سرعت های بالا دارند. اکثر قاب‌ های پلاک دارای یک تخته پشتی هستند که در پشت خود پلاک قرار می‌گیرد. این تخته های پشتی از آسیب دیدن ارتعاشات به رنگ و بدنه زیر پلاک جلوگیری می کند.

هر قاب پلاکی که برای وسیله نقلیه آفرود خریداری می کنید باید دارای تخته پشتی باشد. با این حال ، همچنین باید مطمئن شوید که تخته پشتی قاب نسبتاً ضخیم است و دارای فاصله‌ هایی است که از عبور ارتعاشات از تخته پشتی جلوگیری می‌کند. اسپیسرهای کافی همچنین از گیر افتادن رطوبت در پشت پلاک خودرو که یکی از دلایل رایج زنگ زدگی بدن است ، جلوگیری می کند.