قاب پلاک خط دار

قاب پلاک خط دار

قاب پلاک خط دار ؛نحوه انتخاب بهترین قاب پلاک - راهنمای خرید

فرقی نمی‌کند که به دنبال یک قاب پلاک برای محافظت، سبک کردن یا تعویض پلاک قدیمی خود هستید. انتخاب های بسیار زیادی وجود دارد، از گزینه های بی رنگ گرفته تا روکش های مات ضعیف و بی صدا.

این فهرست قاب های پلاک آینه ای و همچنین درخشش در تاریکی را نشان می دهد. دقیقاً چگونه بدانیم که کدام یک بهتر عمل می کند؟ اگرچه طرح های متنوعی وجود دارد، اما باید به دنبال چند ویژگی باشید.

جهت خرید و اطلاع از  قیمت قاب پلاک خط دار از شرکت قاب پلاک ایران با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

02188531419 -09121382194


d/قاب پلاک خط دار

مواد

مهمترین چیز جنس این قاب پلاک است. صفحات باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند. مطمئناً، اکثر مردم این قاب ها را به عنوان لوازم جانبی خودرو خود می بینند، اما در واقع، وظیفه اصلی آنها محافظت از پلاک شما است. خودروهای ما بیشتر عمر خود را بیرون از خانه در سرما، باد، گرما و برف می گذرانند. با این کار باید یک عدد روی پلاک شما انجام شود. حتی کار ساده ای مانند کارواش، کاری که هر چند وقت یکبار باید انجام شود، می تواند به خراب شدن قاب پلاک شما کمک کند، به همین دلیل است که این قاب ها باید بادوام باشند. مواد با کیفیت به احتمال زیاد به فولاد ضد زنگ اشاره دارد. فریم های پلاک استیل ضد زنگ و ضد زنگ و همچنین مقاوم هستند. مواد دیگر، مانند فیبر کربن، در واقع سخت تر هستند، اما ثابت شده است که فولاد ضد زنگ قابل اعتمادترین است.

مواد شل و ول که باید برای قاب خود اجتناب کنید پلاستیک هستند. پلاستیک خوب نیست زیرا واقعاً سخت نیستند و در معرض ترک خوردن، محو شدن و شکستن هستند. سیلیکون خیلی بد نیست، آنها چند پله بالاتر از پلاستیک اولیه هستند اما چند پله پایین تر از فلز هستند. سیلیکون منعطف است، به صفحات شما آسیب نمی رساند و به خوبی دوام می آورد، اما در برابر نیروهای خارجی به اندازه فولاد ضد زنگ یا کروم قوی نیستند. همچنین ممکن است با قاب های پلاک با بیش از یک نوع ماده مواجه شوید. فقط مطمئن شوید که قاب بیشتر از گزینه های بادوام تر تشکیل شده است. همچنین شایان ذکر است که مواد بر وزن محصول تأثیر می گذارد. سیلیکون و پلاستیک سبک وزن هستند و فولاد سنگین تر است. اگر صفحات سبک تری می خواهید که مانند پلاستیک یا سیلیکون نرم نیستند، به آلیاژها نگاه کنید.

 

نحوه انتخاب بهترین قاب پلاک

فرقی نمی‌کند که به دنبال یک قاب پلاک برای محافظت، سبک کردن یا تعویض پلاک قدیمی خود هستید. انتخاب های بسیار زیادی وجود دارد، از گزینه های بی رنگ گرفته تا روکش های مات ضعیف و بی صدا. این فهرست قاب های پلاک آینه ای و همچنین درخشش در تاریکی را نشان می دهد. دقیقاً چگونه بدانیم که کدام یک بهتر عمل می کند؟ اگرچه طرح های متنوعی وجود دارد، اما باید به دنبال چند ویژگی باشید.

 

طرح

بیایید با آن روبرو شویم، اگرچه طراحی تقریباً ربطی به کاربرد و دوام ندارد، اما برای خرید آن باید ظاهر خوبی داشته باشد. به سبکی فکر کنید که کل وسیله نقلیه شما را برجسته کند. اگر شما یک خانم با یک سوسک صورتی بامزه هستید، پس قاب های پلاک کریستالی تزئین شده بسیار زیبا به نظر می رسند.

برای محصولات اسپرت برندهایی مانند آئودی، روکش کرومی یا مات جذاب می‌تواند ظاهر را جذاب کند. اگر طراحی ظریف و کلاسیک را دوست دارید، فولاد ضد زنگ هواپیما می تواند کار کند. اگر به انتخاب رنگ خود علاقه دارید، قاب های سیلیکونی بزرگترین انتخاب را به شما ارائه می دهند. همچنین، باید مطمئن شوید که فریم های پلاک خودرو واقعاً متناسب با وسیله نقلیه شما هستند. بیشتر فهرست‌ها اندازه قاب و تناسب یا عدم تناسب آن در کشور شما را با جزئیات نشان می‌دهند. شما می خواهید آن را صاف و بدون قطعات بیرون زده قرار دهید. شما باید مطمئن شوید که چیزی مانع از خواندن واضح پلاک شما نیست. شما نمی خواهید به سمت شما کشیده شود زیرا قاب جدید شما ابعاد مناسبی ندارد. برای اطمینان، شرایط قانونی ایالت یا شهر خود را بررسی کنید.

 

سبک

سبک در اینجا با طراحی متفاوت است. خطوط باریک، آنهایی با ته پهن و ته نیمه پهن وجود دارد. ممکن است فکر کنید هر چه لاغرتر باشد بهتر است و ممکن است حق با شما باشد. اگرچه آنها کمتر از پلاک شما پشتیبانی می کنند، اما این قاب ها در تمام  کشور ها  مورد تایید DMV هستند و آنقدر باریک هستند که برچسب های ثبت نام را پوشش نمی دهند.

قاب‌های پلاک نیمه عریض پایین دارای گوشه‌های پایینی برش خورده‌اند تا مانع از برچسب‌های ثبت نام شما نشود. این صفحات در اکثر حالت ها با اکثر قاب ها کار می کنند. آخرین قاب پایین پهن بیشترین شانس را برای پوشاندن اطلاعات حیاتی دارد. برای استفاده از این قاب ها، باید مطمئن شوید که هیچ اطلاعات مهمی در پایین بشقاب های شما چاپ نشده است.

 d/قاب پلاک خط دار

پایان و رنگ

در حالی که این بیشتر ترجیح شماست، ما می‌توانیم توصیه‌هایی در مورد چگونگی تکمیل بهترین وسیله نقلیه خود ارائه دهیم. یک روکش آینه ای شبیه یک آینه است (چه کسی فکرش را می کرد). آنها سطح بازتابنده ای را ارائه می دهند که به نظر صادقانه ما با هر رنگ کاری عالی به نظر می رسد. روکش فلزی برس خورده دقیقاً مات نیست، اما یک فلز خاموش است که کمی بافت و کمتر براق است. این روکش‌ها از رایج‌ترین روکش‌هایی هستند که در جاده‌ها می‌بینید. سپس صفحات مات را داریم که به شکل سیلیکون یا فولاد ضد زنگ هستند. صفحات فلزی مات می توانند به خوبی خود را پنهان کنند و هیچ توجهی را به ماشین شما جلب نکنند.

          برای اطلاعات بیشتر از قاب پلاک کشویی و قاب پلاک انواع خودرو و قاب پلاک موتور طلق دار بر روی آن کلیک کنید.

سخت افزار

پیچ ها و درپوش های پیچ موجود در بسته بندی شما به اندازه خود قاب مهم هستند. بهترین سخت افزار نیز بادوام و بدون زنگ زدگی و خوردگی خواهد بود. حتی اگر صفحات سیلیکونی، آلومینیومی یا فیبر کربنی را قبلاً نصب کرده اید، پیشنهاد می کنیم سخت افزار خود را ارتقا دهید. همه چیز را به فولاد ضد زنگ ارتقا دهید زیرا باید تمام قطعات و قطعات را تغییر دهید حتی اگر قاب پلاک شما به دلیل خوردگی خوب باشد. این سخت‌افزار همچنین می‌تواند به رنگ‌های برس‌خورده، آینه‌ای، کروم یا برس‌کاری شده باشد.

 

نصب آسان

قاب های قدیمی را بردارید و در عرض چند دقیقه قاب جدید را روی آن قرار دهید. چیزی که واقعاً می تواند مصرف کنندگان را از خرید یک محصول منصرف کند، دشواری استفاده یا نصب آن است. برخورد با قاب های پلاک سیلیکونی بسیار آسان است. فقط آن را بلغزانید و پیچ کنید. فریم های فلزی ممکن است به یک یا دو مرحله اضافی نیاز داشته باشند، اما هنوز هم باید نسبتا آسان باشند. یک راه خوب برای اطمینان از آسان‌تر بودن نصب این است که بررسی کنید آیا قاب‌های پلاک جدید شما دارای کیت یا قطعات نصب هستند یا خیر. یک کیت نصب شامل درپوش پیچ، پیچ، واشر و شاید پیچ گوشتی نیز خواهد بود. اگر شانس بیشتری دارید، راهنمای نصب گام به گام نیز در دسترس خواهد بود. برخی از قاب های پلاک خودرو همراه با کیت یا راهنما ارائه نمی شوند.

اگر اینطور است، ممکن است کار خود را برای پیدا کردن درپوش‌های پیچی مناسب که با قاب مطابقت داشته باشد، قطع کنید. اگر شما همسانی نیستید، پیچ‌های ناهماهنگ می‌توانند یک جزئیات منحصر به فرد باشند. دو سوراخ یا چهار سوراخ؟ شاید خوانده باشید که برخی از افراد از نصب دو سوراخ شکایت دارند. همانطور که می توانید تصور کنید، چهار سوراخ پشتیبانی بیشتری برای قاب شما فراهم می کند، اما فریم هایی با دو سوراخ همچنان می توانند کار کنند، اما برای جلوگیری از لرزش، محل قرارگیری باید ایده آل باشد. برای حفظ امنیت، ما قاب‌هایی با چهار سوراخ را پیشنهاد می‌کنیم، زیرا تا زمانی که صفحه را در دست نداشته باشید، نمی‌دانید طراحی دو پیچ چقدر خوب کار می‌کند.

 

ماندگاری

مواد چقدر بادوام است؟ در حالی که دوام مستقیماً با مواد انتخابی شما مرتبط است، این همه چیزی نیست که باید در نظر بگیرید. حتی اگر یک صفحه فلزی، مثلاً آلومینیومی را انتخاب کنید، باز هم تضمین نمی کند که قاب ضد زنگ باشد. شاید قاب جدید از جنس استنلس استیل بسیار نازک باشد و مانند یک قاب صفحه ضخیم‌تر محافظتی را ارائه نمی‌دهد. ما قاب‌های سبک و ضخیم (اما نه خیلی ضخیم) را انتخاب می‌کنیم که تضمین شده در برابر آب و هوا هستند. یک قاب پلاک پلاستیکی یا سیلیکونی احتمالاً می تواند به خوبی در عناصر مقاومت کند اما در برابر نور خورشید و قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش به خوبی عمل نمی کند. ممکن است باعث محو شدن و رنگ شدن این قاب ها شود. آنها از رنگ پلاک شما محافظت می کنند و صدای تق تق را کاهش می دهند. رانندگی در امتداد خیابان و صدا زدن بشقاب هایتان با هر ضربه ای در جاده می تواند بسیار آزاردهنده باشد.

 

قیمت

گرفتن دو عدد به قیمت یکی همیشه معامله خوبی است و اکثر قاب های پلاک مقرون به صرفه هستند. با این حال، برخی از تولیدکنندگان نه تنها یک پلاک، بلکه دو پلاک را با خرید شما ارائه می دهند. گاهی اوقات ممکن است به جلو و پشت نیاز داشته باشید (اگرچه برخی از محصولات تک هستند) بنابراین باید از این موضوع مطمئن باشید. اگرچه برخی فقط با یک قاب عرضه می شوند، زیرا این تنها چیزی است که لازم است، مانند بسیاری از گزینه های سیلیکونی. اگر واقعاً دارای دو صفحه است، می توانید در صورت آسیب دیدن یکی از آنها را تعویض کنید.